Laikrodžių populiarumas Lietuvoje

Savaime suprantama, kad laikrodžiai yra populiarus aksesuaras kiekvienoje pasaulio šalyje. Tačiau, dėl skirtingų tikslų. Vieniems, laikrodis yra tiesiog aksesuaras, gerokai palengvinantis gyvenimą – kai tik nori pasižiūrėti kiek laiko, visuomet pasižiūri į laikrodį. Tačiau, pastaruoju metu moderniose šalyse tapo įprasta žvilgčioti ne tik į laikrodžius, bet ir į mobilius telefonus ar į kitus elektroninius prietaisus, todėl ypač išryškėja kitos laikrodžio funkcijos. Tai, apie ką mes kalbame yra stiliaus išraiška. Pasirinkę laikrodį, jūs išreiškiate savo stiliaus ir mados suvokimą, todėl galite jį pademonstruoti visiems aplinkiniams.

Nieko keisto, kad gausybė verslininkų nešioja kvarcinius arba labai brangius mechaninius laikrodžius – be abejo, jeigu jiems tiesiog rūpėtų pasižiūrėti, kiek laiko, jiems užtektų elektroninio laikrodžio arba mobilaus telefono, tačiau prabangus mechaninis laikrodis yra prabangos ir stiliaus suvokimo simbolis. Taigi, mechaniniai laikrodžiai vyrams buvo populiarūs visais laikais, nuo pat pirmos akimirkos, kai tik tokie laikrodžiai vyrams atsirado.

Kalbant apie moteris, galima pastebėti, kad mechaniniai laikrodžiai moterims atėjo į madą dar visai neseniai – anksčiau jie buvo visiškai nepopuliarūs, nes moterys nešiodavo tik kvarcinius laikrodžius. Kvarciniai laikrodžiai moterims skiriasi tuo, jog laikas yra pamatuojamas kvarcinių kristalų virpesiais. Be abejo, tai irgi įeina į prabangių laikrodžių kategoriją, tačiau galima gana drąsiai sakyti, kad kvarciniai laikrodžiai moterims nei iš tolo nėra tokie brangūs kaip mechaniniai laikrodžiai, ypač mechaniniai automatiniai. Tačiau, ir šių laikrodžių veikimo principas yra visiškai kitoks. Pavyzdžiui, jeigu įsigyjate kvarcinį laikrodį su metaline apyranke, tuomet jums tereikės po metų ar dviejų pakeisti bateriją ir vėl galėsite savo puikiu laikrodžiu naudotis kaip nauju. O jeigu nuspręsite įsigyti mechaninį laikrodį, tuomet galimas daiktas, reikės šiek tiek daugiau priežiūros. Pavyzdžiui, mechaninis automatinis laikrodis vyrams reikalauja specialios dėžutės su imituojančia rankos judesius technologija, kuri tinkamai prisuka laikrodį, kad jis galėtų vėl veikti kaip visada.

Dabar galite pasidomėti laikrodžiais, kurie yra parduodami internete – dažnokai rasite akcijų, kurios jus nustebins, tad galėsite ir patys nusipirkti prabangiai atrodantį laikrodį, ir paruošti puikią dovaną artimam žmogui.

3 komentarai apie “Laikrodžių populiarumas Lietuvoje”

  1. Atgalinis pranešimas: Kokį laikrodį pasirinkti – kvarcinį ar mechaninį? – Straipsnių katalogas

  2. Atgalinis pranešimas: Kvarcinių ir mechaninių laikrodžių ypatumai | Nuolaidų Bumas

  3. Atgalinis pranešimas: Laikrodžių mados: kas populiaru šiandien? | Facebookas.lt

Parašykite komentarą