Vyriškos striukės pasirinkimas

vyriškos striukes internetuTai, kaip pasirenkate apsirengti, apibūdina jus dar prieš tai, kai pradedate kalbėti ir pristatyti savo idėjas. Kad ir kokios genialios jos būtų, jeigu atrodote nekaip, jūsų sėkmės tikimybė ženkliai sumažėja. Tačiau, ką daryti gyvenant šalyje, kurioje didžiąją metų dalį reikia šildytis striuke? Šiame straipsnyje pasidalinsime, kokios vyriškos striukės gudrybės leis kasdien atrodyti puikai ir visus sužavėti puikiu pirmuoju įspūdžiu.

  • Tinkamas striukės vyrams dydis – pirmasis ir svarbiausias žingsnis į sėkmę. Kai jaučiatės gerai, atrodote gerai – ir atvirkščiai. Būtent todėl pats svarbiausias prioritetas, siekiant surasti tobulą striukę, savo kūno sudėjimo įvertinimas. Žinoma, mes visada skatiname sveikos mitybos propagavimą, sportą ir poilsį, tačiau, jeigu dar nesate pasiekę sau tobulo kūno, verta dirbti su tuo, ką turite šiandien. Viena iš pagrindinių taisyklių, kurias turite prisiminti – viršutinė striukės vyrams dalis turi priglusti prie krūtinės. Priglusti, o neaptempti. Tinkamas modelis leis užmaskuoti visus sudėjimo trūkumus ir pabrėžti kūno stiprumą bei tvirtumą.
  • Vyriškos striukės spalva taip pat turi didelės įtakos jūsų įvaizdžio sėkmei. Idealiuoju atveju, jūsų spintoje turėtų būti dviejų spalvų striukės – tamsi ir šviesi. Pirmoji bus daug praktiškesnė, tinkama daugeliu progų ir lengvai pritaikoma kasdienai, darbe ar leidžiant laiką gamtoje. Šviesesnis variantas tiks, kai norėsis atrodyti originaliau, tačiau vis tiek išlikti profesionaliam. Siūlome vengti itin ryškių – žydrų, geltonų ar neoninių striukių.
  • Aksesuarai gali pakeisti visą įvaizdį. Striukės vyrams kasdien gali atrodyti vis kitaip, jeigu mokate žaisti detalėmis. Derinkite turimus šalikus, pirštines, kepures, skrybėles, portfelius, kuprines, diržus, akinius nuo saulės ar įprastus regėjimą gerinančius akinius. Taip kiekvieną dieną stebinsite savo originalumu ir stilingumu ir netgi sutaupysite pinigų – nereikės kaskart pirkti vis naujos striukės.

Taigi, vyriškos striukės pasirinkimas gali būti tiek kančia, tiek maloni veikla. Jeigu žiūrėsite į tai, kaip į žaidimą bus daug maloniau ir linksmiau. Išsirinkite tinkamą dydį, spalvą bei aksesuarus ir atrodysite puikiai ir stilingai kiekvieną dieną. Maža to, jausdamiesi patraukliai, padidinsite pasitikėjimą savimi ir taip bus daug lengviau įveikti visus asmeninius ir profesinius iššūkius.

Parašykite komentarą